Husqvarna EPOS™ moodul NERA 310E/410EX

Nautige piirdekaablivaba Automower® paigalduse paindlikkust – uus alternatiiv perimeetrikaablile. See EPOS moodul töötab koos EPOS tugijaamaga, et luua rakenduse Automower® Connect abil täpsed virtuaalsed piirid. Muruhoolduseks saate luua mitu tööpiirkonda erinevate ajakavade ja seadistustega. Looge juhtmevabad ajutised mitteniidetavad alad, et kaitsta hooajalisi lilli või alasid, kus lapsed mängivad.

Ühildub mudelitega Automower® 310E NERA ja Automower® 410XE NERA niidukitega. EPOS tugijaam ei ole selle tootega kaasas.

*See moodul ühildub nii RS1 kui ka RS5 tugijaamadega. Kui see on ühendatud RS1-ga, pakub see 100 meetrist tööraadiust, samas kui RS5-ga on tööraadius 250 meetrit.

Husqvarna EPOS™ tugijaam RS1

Husqvarna EPOS™ RS1 on satelliidipõhise EPOS™-tehnoloogia tugijaam, mis võimaldab teostada robotniidukitele piirdekaabliteta paigaldusi. Tugijaam vahendab niidukite ja satelliitide vahelisi signaale ning tagab tööpiirkonna kuni 100 meetri raadiuses.

Husqvarna EPOS majakas

Husqvarna EPOS majakas on vajalik Husqvarna Automower 550 EPOS robotniiduki toimimiseks. Sobib kasutada mitme robotniiduki juhtimiseks. Tööala raadius kuni 500 m.

Husqvarna SEINAHOIDIK AM310/315

Kasuta seda Automower® hoiustamiseks talvel, säästab oluliselt põrandapinda. Võimaldab ruumisäästlikult hoiustada robotniidukit koos laadimisalusega. Niidukit on saab hoiustamise ajal hõlpsalt laadida.

Sobib mudelitele 310/315/Gardena Sileno

Online Drugstore,girls cialis without prescription,Free shipping,cheap sildalis online,Discount 10%

Husqvarna Laadimisjaama kate L

Husqvarna Automower® on mõeldud töötamiseks väga erinevates ilmastikutingimustes. Kaitsmaks tema elegantset välisviimistlust otsese päikesevalguse ning vihma eest laadimise ajal, oleme välja töötanud väga funktsionaalse laadimisjaama katte. Ülestõstetav kate võimaldab mugava ligipääsu niiduki klaviatuurile laadimise ajal. Ligipääs ühendusjuhtmetele katte tagaosas.

Sobib Automower® 310/315

Husqvarna suur paigalduskomplekt

Sobib kuni 5000 m² avatud murupindadele või kuni 2500 m² keerulistele murupindadele.

Paigalduskomplekti kuulub:

piirdekaabel – 400m

kaabli kinnituspiigid – 600tk

jätkuklambrid – 5tk 

ühendusklemmid – 5tk

Husqvarna keskmine paigalduskomplekt

Sobib kuni 2000 m2 avatud murupindadele või kuni 1000 m2 keerulistele murupindadele.

Paigalduskomplekti kuulub:

piirdekaabel – 250m

kaabli kinnituspiigid – 400tk

jätkuklambrid – 3tk 

ühendusklemmid – 5tk

Husqvarna väike paigalduskomplekt

Sobib kuni 800 m2 avatud murupindadele või kuni 400 m2 keerulistele murupindadele.

Paigalduskomplekti kuulub:

piirdekaabel – 150m

kaabli kinnituspiigid – 300tk

jätkuklambrid – 3tk 

ühendusklemmid – 5tk

Robotniiduki laadimisjaama kate

Robatniiduk on mõeldud töötamiseks väga erinevates ilmastikutingimustes. Kaitsmaks tema elegantset välisviimistlust otsese päikesevalguse ning vihma eest laadimise ajal, on välja töötatud väga funktsionaalse laadimisjaama katte. Ülestõstetav kate võimaldab mugava ligipääsu niiduki klaviatuurile laadimise ajal. Ligipääs ühendusjuhtmetele katte tagaosas.

Sobib Husqvarna 105/305/308X ja Gardena R40Li/R50Li/R70Li/R80Li/

Husqvarna Automower® Connect

GPS vargajälitus. SMS alarmteated. Võimalik tellida hetke tegevusraport. Automower® Connect (saadaval App Stores ja Google Play poes) annab teile võimaluse kontrollida oma Husqvarna Automower®-it igal ajal ja igas kohas. Peale programmi installeerimist, mida on võimalik teha kõikide meie volitatud edasimüüjate juures, saate te seadistada robotniiduki niidukõrgust, saata ta niitma, parkida ning muuta muid erinevaid seadsitusi. Lisaks saate te jälgida oma niiduki täpset asukohta läbi oma nutitelefoni ükskõik kus maailma otsas. GPS koordinaatide ning veateadete jälgimine on lisaks võimalik ka lühisõnumite teel kasutajatel, kes ei oma nutitelefoni. Hind koos paigaldusega, milleks vajalik ka teiepoolne SIM-kaart (oluline ainult andmeside- ja SMS võimalus).

Sobib Husqvarna Automower® 310, 315, 420, 440 ja vanematele robot mudelitele 320, 330X, 430X.

513132-app-store        AM-App1       charge       install